Google Adwords چیست ؟

Google Adwords چیست ؟

641
1395-07-12

 

 

ارزیابی اينترنتي کسب و کار شما امري بسيار حياتي است و با استفاده از متدهاي رايگان و پولي مي توانيد ترکيب موثري براي اين امر داشته باشيد. در اين مقاله ما قصد داريم که راه اندازي عضويت در (Google Adwords)و هر آنچه که يک فرد مبتدي براي شروع نياز دارد را آموزش دهيم.
ايدهء اصلي در پشت تمام اين تبليغات، قرار دادن پيام شما در مقابل بسياري از مردم با کمترين هزينه مي باشد. حتي بهتر است اگر مي توانيد براي دستيابي به افرادي که بسيار هدفمند هستند و شما مي دانيد که به محصولات و يا خدمات شما علاقمند خواهند بود، از روش هاي ترکيبي استفاده نماييد.


بهترين گزينه براي ايجاد اين اتفاق، استفاده از تبليغات کليکي مي باشد. تبليغات کليکي بيش از ايجاد و افزايش ترافيک وب سايت براي شما کار انجام خواهد داد.
تبليغات کليکي وب سايت شما مانند پنجرهء مغازه شماست که مشتريان هدفمند را براي برآوردن نياز آنها و يا حل و فصل يک مشکل مورد هدف قرار مي دهد.
اگر بتوانيد راه حلي به افراد ارائه کنيد به احتمال زياد مي توانيد به آنها محصولات و يا خدمات خود را بفروشيد و سود ببريد.
معروف ترين روش براي تبليغات کليکي Google Adwords مي باشد. گوگل ديگرتبديل به گوريل موتورهاي جستجو شده است. تضمين کنندهء تبليغات شماست. زيرا در اينترنت در وسيع ترين حالت، تبليغات شما را در معرض ديد قرار خواهد داد.


Google Adwords چگونه کار مي کند!


در اين روش گوگل تبليغات شما را به صورت استراتژيک در سايت هاي مرتبط با محصولات شما و يا در راستاي اهداف شما قرار مي دهد و يا مي توانيد انتخاب کنيد که در صفحهء نتايج موتور جستجو در بالاي صفحه، تبليغات تان قرار گيرد. به عبارت ديگر در وب سايت هايي که در آن مشتريان بالقوه وجود دارد و در نتايج جستجو که در آن مشتريان در جستجوي پاسخ ها و اطلاعاتي در اين مورد هستند.هنگامي که شخصي به دنبال اطلاعاتي به صورت آنلاين است به طور طبيعي به سمت گوگل خواهد رفت. اين حس ايجاد مي شود که اگر مي خواهيد براي تعداد بيشماري از افراد تبليغات انجام دهيد، بايد از محبوب ترين و معروف ترين وب سايت جهان استفاده کنيد.
بازاريابي اينترنتي – چگونگي استفاده از گوگل Adwords براي رشد کسب و کار آنلاين شما


Google Adwords چقدر هزينه دارد؟!

 

هزينه هايي که براي انجام تبليغات در گوگل مي پردازيد بستگي به انتخاب کلمه کليدي و ميزان رقابتي بودن آن دارد – به طور طبيعي هر چه کلمات کليدي رقابتي و عمومي تر باشد قيمت را همان رقابت ها تعيين خواهد کرد. به عبارت ديگر اگر بسياري از افراد از اين کلمات کليدي استفاده کنند، قيمت آن نيز گران تر خواهد شد.


پژوهش هاي موثر در مورد کلمات کليدي امري بسيار ضروري!!!!!


مجدداً لازم به ذکر است که تحقيق در مورد کلمات کليدي کاملاً ضروري و حياتي است، براي اين کار بايد نزديکترين کلمه مرتبط (به کلمه کليدي اصلي و مورد هدفتان) را انتخاب کنيد. کلمه کليدي که ميزان رقابت آن کمتر باشد در نتيجه هزينه آن مقرون به صرفه تر مي باشد. هنگامي که کلمه کليدي مرتبطي را انتخاب کرده و آن را مورد هدف قرار دهيد، به سادگي آن را به گوگل پيشنهاد مي دهيد و گوگل نيز به شما قيمت خواهد داد.


چگونگي تنظيمات در Google Adwords


استفاده از اين سيستم کار بسيار ساده اي است. اين سيستم داراي ظاهر بسيار کاربر پسند و واضحي مي باشد. حدوداً ? دقيقه براي ايجاد حساب کاربري و عضويت وقت لازم است. هنگامي که در حال راه اندازي يک حساب کاربري هستيد مي توانيد متن تبليغ خود را نوشته و از کلمه کليدي مورد نظر در آن استفاده نماييد.پيشنهاد قيمت خود را به گوگل بدهيد و حداکثر آنچه مي توانيدو مايل به پرداخت هستيد ارائه نماييد. همچنين شما مي توانيد تصميم بگيريد که تبليغ شما فقط در صفحهء نتايج گوگل مورد استفاده قرار بگيرد و يا تمايل داريد که در وب سايت هاي ديگر که سيستم Google Adwords ارائه مي کند نيز قابل مشاهده باشد.
اين سايت ها اجازه مي دهند که گوگل تبليغات آنها را در وب سايت شان قرار دهد. گوگل نيز بر طبق کلمات کليدي موجود در تبليغات آنها را در وب سايت ها قرار مي دهد به طوري که فقط تبليغات مرتبط بر روي سايت ها ظاهر و ديده مي شوند.
همچنين مي توانيد نحوهء قرار گرفتن تبليغات خود در سايت را انتخاب نماييد. از آنجايي که افراد معمولاً مطالب
ارسالي در بالاي هر صفحه در وب سايت ها را بيشتر مشاهده مي کنند، مي توانيد براي قرار گرفتن تبليغات تان در مکاني بهتر، بالاتر و در معرض ديد بيشتر، هزينه بيشتري پرداخت نماييد. هنگامي که تمامي اين کارها انجام شد بايد صبر کنيد تا گوگل تبليغ شما را مورد تاييد قرار دهد.


کنترل هزينه ها با Google Adwords


در اينجا بهترين روشي که مي توانيد استفاده کنيد اين است که بودجه روزانه اي که مي توانيد صرف نماييد را تعيين کنيد – مي توانيد تاثير اين تبليغات کليکي را امتحان کرده و نتيجه آن را ببينيد. سعي کنيد چند آگهي ايجاد کرده و تغييرات درآن ايجاد نماييد. با اين روش هزينه زيادي خرج نکرده و پول زيادي از دست نمي دهيد. واقعاً اين امر زيبايي واقعي Google Adwords را نشان مي دهد – ترافيک هدفمند وب سايت شما از درون بودجه تعيين شده براي شما ايجاد مي شود.
همچنين فوراً مي توانيد نمايش تبليغات کليکي وب سايت تان را با يک کليک در صفحهء عضويت تان در Google Adwordsمتوقف و يا مکثي در آن ايجاد نماييد.اگر کل فرايند و مراحل اين کار شما را دچار سردرگمي کرده، نيازي به نگراني شما نيست. در سايت Google Adwords خود آموزهايي براي درک آسان اين مراحل وجود دارد که گام به گام مراحل را به شما آموزش داده و برخي نکات در مورد چگونگي استفاده از کمپين هاي تبليغاتي را به شما خواهد گفت.تبليغات کليکي از طريق Google Adwords ساده ترين و موثر ترين شکل تبليغات در اينترنت و بازاريابي اينترنتي مي باشد – در واقع احتمالاً ساده ترين و هدفمند ترين سيستم تبليغات و بازاريابي آنلاين و آفلاين مي باشد. نه تنها نتايج فوق العاده اي از آن دريافت خواهيد کرد بلکه بسيار قابل انعطاف و ساده براي استفاده مي باشد.بنابراين در استراتژي هاي بازاريابي آنلاين خود حتماً از اين روش استفاده کنيد و همين امروز حساب کاربري خود در Google Adwords را راه اندازي نماييد.

 

ساخت اکانت Google Adwords


در ابتدا بايد به صفحه اصلي گوگل ادوردز مراجعه کنيد به آدرس www.adwords.com و سپس بر روي گزينه Sign up nowکليک کنيد ، با در نظر داشتن اينکه شما از قبل يک حساب جي ميل فعال داشته ايد در صفحه اي که براي شما باز مي شود بر روي گزينه I have an email address and password I already use with Google services like AdSense, Gmail, Orkut, or iGoogle  تيک بزنيد و بر از بين دو گزينه ديگري که براي شما ظاهر مي شود گزينه I’d like to use my existing Google account for AdWords را انتخاب کنيد ، خوب تا اينجاي کار که سختي نداشت حالا نوبت به اين مي رسه که آدرس جيميل و رمز عبور خودتون را وارد کنيد .

 

 

کامنت ها
تاکنون نظری ثبت نشده است.
ارسال دیدگاه